MONAD MOBILIA s.r.o./Obchody

Dětský nábytek italských výrobců s dlouholetou tradicí Mibb, Baby Italia, FoppaPedretti a jejich designerů představuje jednoduché a účelové řešení dětského nábytku při zařízování dětského pokoje pro Vaše nejmladší potomky. Od popředních výrobců Italského dětského nábytku Vám nabízíme široký výběr produktů: dětské pokoje v sestavách, které si můžete zakoupit za zvýhodněné ceny nebo jen samostatné komponenty dětského pokoje jako např.: postýlky, rozkládací postýlky, postele, přebalováci pulty, komody, skříně a mnoho dalších součástí pro Váš dětský pokoj.

Dětské kočárky, jídelní židličky a jiné pomůcky pro Vás i Vaše děti nabízíme jako jediní v České republice od Italského výrobce FoppaPedretti, který svou precízní kvalitou a osobitým designem představuje vrchol světové kvality (dále o nás, www.foppapedretti-monad.cz) .

Dostupné slevySledovat slevu

 • 15% Stálá sleva

  produkty z prodejny

  Kočárky Folding, Myo, Tress - Postýlky Andrea, Pop, Rolino - Autosedačky - Jídelní židličky - Pomůcky pro děti  ,... z prodejny na Koželužské 31, Olomouc.

 • 8% Stálá sleva

  stálá sleva

  Sleva při nákupu nad 30 000 Kč.

Speciální nabídky

Žádné speciální nabídky

Chcete využívat těchto slev?

ABSOLVENTKarta je věrnostní karta českých škol, která umožňuje jejímu držiteli, ABSOLVENTOVI základní, střední, vyšší odborné, vysoké a dokonce i jazykové školy, čerpat výhody při zakoupení zboží nebo služeb v rámci partnerské sítě i po ukončení studií.

Koupit ABSOLVENT kartu Kolik ušetřím?
 • Koželužská 31
 • Olomouc
 • 77900